محافظت حرفه‌ای از مو با کیت حرفه‌ای ریپلکس + نکات حرفه‌ای روش‌های استفاده از آن

Thursday، ۶ Mehr ۱۴۰۲

محافظت حرفه‌ای از مو با کیت حرفه‌ای ریپلکس + نکات حرفه‌ای روش‌های استفاده از آن

کیت ریپلکس اسکرین یک محصول منحصربفرد (پلکس) بصورت یک کیت ۲ مرحله‌ای با کاربرد حرفه‌ای می‌باشد که بطور خاص برای ترمیم، بازسازی و همچنین محافظت از پیوندهای گوگردی مو طراحی و ساخته شده است. معمولاً پیوندهای گوگردی مو در اثر فعالیت‌های آرایشگاهی نظیر رنگ‌آمیزی، دکلره، فر کردن و یا صاف نمودن دائمی دچار آسیب می‌گردند.

این کیت با عملکرد منحصر به‌ فرد ترکیبات آن، در حین انجام فعالیت‌های آرایشگاهی، عمیقاً به داخل ساختمان مو نفوذ می‌کند و ضمن جلوگیری از آسیب موها، همزمان آسیب‌های احتمالی را ترمیم می‌نماید. بنابراین باعث تغذیه موها و آب‌رسانی بیشتر به آنها می‌گردد. کیت ریپلکس اسکرین یک محصول و ابزار ضروری برای فعالیت‌های آرایشگاهی می‌باشد که به هیچ عنوان در زمان و نحوه فعالیت‌های آرایشگاهی تداخلی ایجاد نمی‌نماید.

نحوه‌ی عملکرد کیت ریپلکس اسکرین و فواید استفاده از آن:

ریپلکس (پلکس) یک سیستم جدید می‌باشد که کار متخصص سالن و تکنیک فعالیت‌های او را دچار یک تحول بزرگ می‌نماید.

استفاده منظم از ریپلکس باعث بوجود آمدن پیوندهای گوگردی جدید و همچنین تقویت پیوندهای گوگردی موجود در موها می‌گردد; بنابراین ریپلکس باعث بازگرداندن شرایط مطلوب به موها حتی بعد از انجام سخت‌ترین فعالیت‌های آرایشگاهی می‌شود.

ریپلکس نتیجه یک تحقیق و کشف یک ماده فعال است که قادر می‌باشد با آزاد نمودن تدریجی و دائمی خواص خود، مستقیماً به ساختمان داخلی مو نفوذ نماید. استفاده از ریپلکس باعث استحکام موها، بازگردندان خاصیت الاستیک، درخشش و سلامت طولانی موها می‌گردد.

استفاده از کیت ریپلکس در 2 مرحله انجام می‌شود:

مرحله اول: اضافه شدن ریپلکس به مخلوط فرآورده‌های آرایشگاهی ( رنگ مو، پودر دکلره و اکسیدان و ...)

فرمولاسیون مرحله اول ریپلکس ( پلکس ) به گونه‌ای طراحی شده است که به مخلوط فرآورده‌های آرایشگاهی (رنگ مو، پودر دکلره و اکسیدان، مواد فر و یا صاف کننده‌ها) اضافه می‌گردد؛ بنابراین کیفیت و بازدهی آنها را بالا می‌برد. این محلول در حین انجام فعالیت آرایشگاهی و همچنین بعد از استفاده از آن با نفوذ به ساختمان داخلی مو، باعث ترمیم و محافظت از پیوندهای گوگردی شده و موجب استحکام بیشتر موها می‌گردد.

مرحله دوم: قرار گرفتن ریپلکس به صورت مستقیم روی موها

در مرحله دوم ریپلکس مستقیماً بر روی موها قرار می‌گیرد؛ بنابراین بعنوان تکمیل کننده فعالیت آرایشگاهی شناخته می‌شود. این محصول موجب استحکام پیوندهای گوگردی که به تازگی به‌ وجود آمده‌اند شده و ضمن آب‌رسانی و تغذیه عمیق موها، موجب نرمی فوق‌العاده و درخشش آنها می‌شود.

درباره‌ی استفاده از این کیت محبوب، سوالات متداول زیادی وجود دارد که ما در ادامه مقاله سعی کرده‌ایم به برخی از مهم‌ترین آن‌ها پاسخ بدهیم..

سوالات متداول درباره‌ی استفاده از کیت ریپلکس

1. آیا هنگام استفاده از ریپلکس باید مقدار رنگ مو مورد استفاده را تغییر داد؟

خیر، مقدار انتخابی رنگ مو و اکسیدان هیچ تغییری نمی‌کنند و همان مقداری می‌باشد که تولید کننده پیشنهاد نموده است. فقط باید مقدار مشخص شده در طریقه مصرف از محلول مرحله اول ریپلکس را به مخلوط رنگ مو و اکسیدان اضافه نمود.

2. چه نتیجه‌ای پس از استفاده از ریپلکس می‌توان انتظار داشت؟

بعد از بکار بردن کیت ریپلکس ( پلکس ) اسکرین در هر گونه فعالیت آرایشگاهی، موها سالم‌تر، قوی‌تر و سرشار از سرزندگی می‌شوند. همچنین بدون در نظر گرفتن فعالیتی که بر روی موها انجام شده است، رنگ موها با دوام تر و درخشان‌تر می‌شوند.

3. استفاده از ریپلکس به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

تمام مشتریان سالن می‌توانند از خواص بازسازی و ترمیمی ریپلکس ( پلکس ) استفاده نمایند; البته این محصول بطور خاص برای کسانی که موهای آنها قبلاً در اثر رنگ‌آمیزی و یا دکلره آسیب دیده است، پیشنهاد می‌شود; اما استفاده از آن برای تمام کسانی که یکی از فعالیت‌های آرایشگاهی را انجام می‌دهند مناسب است; در واقع استفاده از ریپلکس در هرگونه فعالیت آرایشگاهی موجب نفوذ عمیق این محصول در موها و درخشش بیشتر و دوام بیشتر آن می‌شود

4. هر کیت ریپلکس (پلکس) برای چند بار استفاده طراحی شده است؟

با در نظر گرفتن تعداد متوسط فعالیت‌های آرایشگاهی شامل رنگ‌آمیزی و دکلره بترتیب ۵۰ گرم و ۲۵ گرم، حدود ۱۰۰ بار از یک کیت میتوان استفاده نمود.

5. آیا می‌توان کیت ریپلکس اسکرین را به تنهایی و بعنوان یک ترمیم کننده استفاده نمود؟

بله، ولی فقط توسط متخصص و در سالن آرایش; اگر موهای شخصی قبلاً در اثر هرگونه فعالیت آرایشگاهی، آسیب‌های فیزیکی و یا پرتوهای محیطی دچار آسیب دیدگی گردیده است; این امکان وجود دارد تا ریپلکس را به تنهائی و بعنوان یک ترمیم کننده استفاده نماید; در اینصورت باید طبق روش استفاده مرحله اول ریپلکس را با مرحله دوم ریپلکس ( پلکس ) مخلوط و بر روی موها اعمال نمود.

6. تفاوت ریپلکس اسکرین با کیت ترمیم کننده و احیاء کننده اسکرین چیست؟

کیت ترمیم کننده و احیاء کننده اسکرین یک ترمیم کننده داخلی مو می‌باشد; که در سه مرحله برای استفاده در سالن آرایش و یا استفاده در منزل طراحی شده است که مستقیماً بر روی موها اعمال می‌شود; اما ریپلکس ( پلکس ) اسکرین یک کیت حرفه‌ای و صرفاً برای استفاده در سالن‌های آرایش طراحی گردیده است که به مخلوط فرآورده‌های آرایشگاهی (رنگ مو، پودر دکلره و اکسیدان، مواد فر و یا صاف کننده‌ها) اضافه می‌گردد و یا به تنهائی بعنوان یک ترمیم کننده بکار می‌رود تا موها را درحین و یا بعد از فعالیت‌های آرایشگاهی محافظت نماید.

7. آیا در حین استفاده از ریپلکس (پلکس) می‌توان از گرما استفاده نمود؟

بله، اگر استفاده از گرما در روش استفاده آن فعالیت آرایشگاهی (رنگ مو، پودر دکلره و اکسیدان، مواد فر و یا صاف کننده) توسط تولید کننده مجاز اعلام گردیده باشد اما به خاطر داشته باشید استفاده از گرما در هر فعالیت آرایشگاهی باعث سرعت بخشیدن به واکنش می‌گردد و لذا حتماً در حین استفاده از گرما، موها را مرتب کنترل نمایید.

نکات مراقبتی هنگام استفاده از ریپلکس

لطفاً قبل از استفاده از کیت ریپلکس ( پلکس ) موارد زیر را بدقت در نظر بگیرید:

  • قبل از مصرف حتماً روش استفاده را به دقت مطالعه نمایید.
  • از استشمام و خوردن محصول اجتناب نمایید.
  • از تماس محصول با پوست و چشم جلوگیری نمائید.
  • در صورت تماس با چشم، بلافاصله چشم را با آب فراوان شسته و به یک متخصص چشم مراجعه نمائید.
  • در هنگام تهیه محصول، استفاده و شستشوی آن از روی موها حتماً از دستکش یکبار مصرف استفاده نمائید.
  • محصول را در جای خشک و دارای تهویه مناسب و دور از منبع نور و حرارت نگهداری نمائید.
  • محصول را دور از دسترس کودکان قرار دهید.
  • از فروش محصول بصورت باز و در ظرفی غیر از بسته‌بندی اصلی آن خودداری نمائید.
  • محصول را فقط برای مصارفی که در روش استفاده قید شده بکار برید.
  • فقط برای استفاده حرفه‌ای.

نکته حرفه‌ای:

لازم است برای بدست آوردن نتیجه مطلوب حتماً از یک ترازوی دقیق با دقت بالا و حداقل ۲ گرم استفاده نمائید.

معرفی برند اسکرین تولید کننده محصولات تخصصی مو:

اسکرین برند معروف ایتالیایی در زمینه آرایشی و بهداشتی و سلامت مو است; که محصولات خود را با بالاترین استانداردهای روز اروپا عرضه می‌کند.

و هم‌اکنون به بیش از ۳۵ کشور مختلف دنیا محصولات خود را صادر می‌کند و جزو بهترین برندهای آرایشی، بهداشتی و سلامت مو دنیا است.