بازگشت کالا

نحوه بازگشت کالا

با توجه به دستور وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بازگشت و تعویض کالاهای بهداشتی ممنوع میباشد، بنابراین خواهشمند است:

1. در انتخاب خود دقت نمائید.

2. قبل از انتخاب کالا، شرح کالا و روش مصرف آنرا بدقت مطالعه نموده و مطمئن شوید که کالای درستی را انتخاب مینمائید. (در مورد رنگ موها حتماً آلبوم را با دقت ملاحظه نموده و در نظر داشته باشید که ممکن است رنگ نمایش داده شده بر روی صفحات نمایشگر با رنگ اصلی، متفاوت بنظر برسد).

3. تمام قیمتهای روی سایت به تومان درج شده اند، بنابراین قبل از انتخاب و افزودن کالا به سبد خرید به قیمت کالا و تعدادی که انتخاب مینمائید دقت نمائید.

در موارد بسیار نادر بازگشت و یا تعویض کالا طبق رعایت ضوابط زیر صورت می‌گیرد:

1. خریدار در انتخاب و ثبت سفارش کالا اشتباه نموده باشد. بنابراین تا قبل از ارسال کالا، خریدار موظف است تا بلافاصله با پشتیبانی سایت تماس گرفته و سفارش خود را تصحیح نماید.

2. در صورت اشتباه در انتخاب و یا ثبت سفارش کالائی که ارسال گردیده، تعویض و بازگشت کالای خریداری‌ شده تنها در صورتی انجام می‌شود که پوشش پلمپ محصول باز نشده و برچسب ضمانت اصالت کالا دچار خدشه و پارگی نشده باشد. (محصولاتی که دارای پلمپ نیستند قابل بازگشت نمی باشند).

3. خریدار موظف است در صورت مشاهده هرگونه صدمه، نقص ظاهری و یا آسیب فیزیکی در بسته بندی محصول، از دریافت بسته از پیک یا مامور پست خودداری نماید. و مراتب را سریعاً به پشتیبانی سایت اطلاع دهد. در صورت دریافت و باز نمودن بسته بندی کالا، شرکت قادر به بازگشت و یا تعویض کالای خریداری شده نخواهد بود.

4. در صورت انصراف از خرید و پرداخت بهای کالا، درصورتی‌ که کالا ارسال نشده باشد، بلافاصله با پشتیبانی سایت تماس گرفته و سفارش خود را کنسل نمائید. وجه پرداختی ظرف حداکثر 48 ساعت به همان کارتی که خرید با آن انجام شده است، عودت میشود.

بازگشت کالا تنها با شرایط زیر امکان پذیر است:

1. محصول داخل بسته بندی ارسالی سوراخ، شکسته یا ریخته شده باشد.

2. تعداد و نوع محصولات دریافت شده با تعداد و نوع محصولات سفارش داده شده متفاوت باشند.

3. در صورت اشتباه هر یک از طرفین هزینه بازگشت کالا بعهده همان طرف میباشد.

برای طرح سوال یا مشکل با پشتیبانی سایت در روزهای کاری از ساعت 9 الی 17 و پنجشنبه ها از 9 الی 13 با شماره واتساپ 09367945022 تماس بگیرید.